Close
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Pułaskiego 92
Open: Mn - Sn 8am - 10PM

Maniucre Hybrydowy

Najlepsze rozwiązanie dla kobiet, które nie mają czasu na cotygodniową pielęgnację paznokci. Dzięki utwardzaniu cienkiej warstwy lakieru lampą LED manicure hybrydowy utrzymuje się od 2 do 4 tygodni. Efekt: bardziej błyszczące paznokcie niż po klasycznym lakierze, bez odprysków.

Maniucre Klasyczny

Zabieg polega na usunięciu skórek, opiłowaniu paznokci i położeniu lakieru klasycznego. Na koniec wykonujemy masaż dłoni z użyciem maski regenerującej. Trwałość od 2 do 5 dni.

Maniucre SPA

Kompleksowy zabieg na całe dłonie, który rozpoczynamy od peelingu, następnie nakładamy rewitalizującą maskę. Na koniec masujemy dłonie punktowym masażerem z wykorzystaniem silnie nawilżającego preparatu. Zabieg polecamy osobom z przesuszoną skórą dłoni i z oznakami starzenia się skóry.

Maniucre Japoński

Jeśli Twoje paznokcie są kruche i łamliwe, polecamy metodę japońskich maniciurzystek. Zabieg polega na nadaniu paznokciom blasku poprzez polerowanie. Wzbogaca je w ważne naturalne mikroelementy, witaminy A + E i krzemionkę z Morza Japońskiego, które wzmacniają płytkę.

Maniucre Mała Elegantka

Delikatny zabieg na dłonie i paznokcie dla dziewczynek w wieku do 15 lat. Usuwamy skórki za pomocą olejków zmiękczających, nadajemy kształt paznokciom i malujemy lakierem lub odżywką. Na koniec nawilżamy skórę dłoni oliwką i odżywczym kremem, stosując masaż punktowy.

Maniucre Męski

Zabieg dla mężczyzn, którzy chcą wyglądać elegancko i schludnie. Wycinanie skórek, polerowanie płytki i wyrównanie kształtu oraz długości paznokci. Masujemy i odżywiamy dłonie przy pomocy maski regenerującej.

Pedicure Hybrydowy

Jeśli nie masz czas na cotygodniową pielęgnację paznokci u stóp, proponujemy zabieg z wykorzystaniem lakierów hybrydowych. Nadają one paznokciom blask i są trwałe nawet do 4 tygodni. Cienką warstwę lakieru utwardzamy lampą LED. Efekt: bardziej błyszczące paznokcie niż po klasycznym lakierze, bez odprysków.

Pedicure Klasyczny

Zabieg obejmuje usunięcie skórek, opiłowanie paznokci i nadanie im kształtu. Za pomocą frezarki lub tarki wygładzamy pięty, a na koniec malujemy paznokcie klasycznym lakierem i masujemy stopy.

Pedicure Japoński

Metoda z Dalekiego Wschodu, która wzmacnia płytkę paznokci i nadaje im połysk. Zabieg polecany do kruchych, łamliwych paznokci, z tendencją do rozdwajania. Wzbogaca je w witaminy A+E, krzemionkę z Morza Japońskiego i naturalne składniki.

Pedicure Mała Elegantka

Naturalne usuwanie skórek, nadawanie kształtu paznokciom i wygładzanie płytki. Po zabiegu malujemy paznokcie odżywką lub lakierem. Masujemy punktowo dłonie, wcierając oliwkę krem odżywczy. Zabieg przeznaczony dla dziewczynek w wieku do 15 lat.

Pedicure SPA

Zabieg polecany osobom z bardzo suchą skórą. Obejmuje peeling stóp, zastosowanie odżywczej maski i masaż punktowy przy pomocy masażera. Na koniec nakładamy silnie nawilżający preparat wygładzający i chroniący skórę.

Pedicure Męski

Wycinanie skórek, polerowanie płytki i wyrównanie kształtu oraz długości paznokci. Usuwamy martwy naskórek za pomocą peelingu, następnie masujemy i odżywiamy stopy przy pomocy maski regenerującej.

Paznokcie Akrylowe

Do przedłużenia lub utwardzenia płytki paznokcia stosujemy proszkową masę. Utwardza się ja naturalnie, bez użycia lampy UV. Metoda dla osób, które mają wilgotną i tłustą płytkę. Trwałość do 4 tygodni.

Paznokcie Żelowe

Trwały efekt nawet do 4 tygodni. Zabieg polega na przedłużeniu bądź utwardzeniu naturalnej płytki żelem z wykorzystaniem lampy UV. Paznokcie żelowe sprawdzą się nawet u osób z suchą płytką.

Modelowanie Paznokci

Modelujemy i utwardzamy za pomocą lampy LED płytkę paznokcia, a także odbudowujemy drobne ubytki.

Zdobienie Paznokci

Wykonujemy najmodniejsze wzory na paznokciach, także z cyrkoniami.

Indigo
Jessica
Goldwell
Gemilac
Alfaparf
ul. Pułaskiego 92
05-510 Konstancin-Jeziorna