Close
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Pułaskiego 92
Open: Mn - Sn 8am - 10PM
Najpiękniejsze świąteczne zdobienia paznokci

Święta to wyjątkowy okres w roku. W tym czasie każda kobieta chce być piękna i zadbana. Dlatego przygotowania świąteczne obejmują nie tylko do dom i kuchnię, ale też nasz wygląd. Dużo wcześniej szukamy ubrań na tę okazję oraz planujemy fryzurę i makijaż. Ważnym dopełnieniem naszego wyglądu jest odpowiedni manicure. Przedstawiamy kilka zdobień paznokci idealnych na świąteczny okres, może jedno z nich przypadnie Wam do gustu.

Świąteczna choinka

To zdobienie nie polega na malowaniu choinek na paznokciach. W tym przypadku nasze dłonie mają się upodobnić do bożonarodzeniowego drzewka. Nie martwcie się, nikt Wam nie każe ich malować na zielono. Po prostu nasze paznokcie zdobimy motywami znanymi nam z ozdób choinkowych, możemy wzorować się na lampkach, bombkach czy łańcuchach. W tym przypadku nic nas nie ogranicza i możemy zaszaleć. Wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Norweskie wzory

Norweskie wzory powracają każdej zimy, głównie widzimy je na swetrach, czapkach i szalikach. Jednak od pewnego czasu poczuły się dobrze również na naszych paznokciach. Manicure z norweskimi wzorami to doskonała propozycja na święta, ponieważ doskonale wpisuje się w ten klimat. Paznokcie możemy zdobić śnieżynkami, zygzakami, gwiazdkami, a także reniferami. Jakie kolory wybierać do tego rodzaju manicure? Najlepiej sprawdzą się czerwień, granat, biel, a także srebrny lub szary.

Płatki śniegu

Paznokcie zdobione płatkami śniegu to jeden z najpopularniejszych wzorów świątecznych. W ostatnich latach pogoda nie wprawiała w świąteczny nastrój. Brak śniegu na dworze można nadrobić płatkami na paznokciach. Opcji kolorystycznych mamy kilka. Pięknie wyglądają białe zdobienia na niebieskich lub czerwonych paznokciach. Możemy też zdecydować się na złote lub srebrne płatki na białym lakierze.

Bordowe paznokcie

To najbardziej klasyczna propozycja w naszym zestawieniu. Możemy pozostawić bordowe paznokcie bez żadnych zdobień, ale lepiej trochę zaszaleć. A jak to zrobić? Wystarczy ozdobić je złotymi akcentami. Ten tradycyjny wzór prosto z bożonarodzeniowej bombki z pewnością spodoba się niejednej kobiecie.

Minimalizm

To propozycja dla osób, które nie lubią szaleństwa i przepychu. Manicure świąteczny również może być dyskretny i delikatny. Wystarczy pomalować paznokcie pastelowym lakierem. Na koniec, żeby nie było nudno, wykonujemy delikatne zdobienia. Mogą to być złote esy-floresy albo mocniejszy akcent, np. renifer, na jednym paznokciu.

Warto pamiętać, że nawet najpiękniejszy świąteczny manicure, będzie wyglądał kiepsko na zaniedbanych dłoniach. Dlatego warto wybrać się do profesjonalisty, który nie tylko stworzy niepowtarzalne wzory, ale zajmie się pielęgnacją naszych paznokci.

Zapraszamy do rezerwacji online – https://sylvia.versum.com

Indigo
Jessica
Goldwell
Gemilac
Alfaparf
ul. Pułaskiego 92
05-510 Konstancin-Jeziorna