Close
05-510 Konstancin-Jeziorna
ul. Pułaskiego 92
Open: Mn - Sn 8am - 10PM
Najmodniejsze stylizacje paznokci na 2017 rok – inspiracje

W zdobieniu paznokci – podobnie jak w modzie – warto podążać za trendami. Nie wystarczy mieć jedynie zadbane, wypielęgnowane paznokcie (to oczywiste!), kiedy można pokazać coś więcej i nieco zaszaleć. Dziś liczy się nie tylko wzór, ale również kształt, zdobienia i dodatki. Poznajcie najnowsze trendy na 2017 rok – może któraś propozycja Was zainspiruje?

Metaliczne paznokcie
W tym roku prawdziwym hitem jest metaliczne różowe złoto. Lakiery w kolorze rose gold nosi coraz więcej kobiet. W przypadku metalicznych paznokci doskonale sprawdzą się także srebrne lakiery – ciemne i jasne – oraz metaliczne zdobienia. Co ciekawe, coraz popularniejszym połączeniem są złote i srebrne kolory. Metaliczne paznokcie to kwintesencja elegancji z ekstrawagancją.

Romby i ombre
Jeśli odpowiednio zestawimy kolory, na naszych paznokciach widoczne będą… kryształy. Wszystko to zasługa nowego trendu – ombre z rombów. W tym sposobie zdobienia paznokci łatwo przesadzić. Warto pamiętać, aby nie wszystkie ozdobić, bo efekt będzie zbyt „kosmiczny”.

Brokat wraca
Brokat wcale nie jest passe, wręcz przeciwnie. Aktualnie z modzie jest malowanie jednego paznokcia (najczęściej serdecznego) lakierem z brokatem, a reszty paznokci tym samym kolorem. Tu kombinacji jest wiele.

Efekt kameleona
Niech się mieni w karnawale! Ma być kolorowo, imponująco, efektownie. Spróbujmy metody, która pozwala na efekt przejścia od jednego do nawet kilku odcieni. Modnie i oszałamiająco.

Cyrkonie Swarovskiego
To propozycja dla pań, które stawiają na elegancję. Paznokcie ozdobione kryształkami Swarovskiego sprawią, że zachwycicie pięknymi dłońmi. Pomysł idealny na eleganckie przyjęcie, ślub, wieczorne wyjście. Ozdabianie paznokci cyrkoniami Swarovskiego to najmodniejszy trend wśród gwiazd i kobiet biznesu.

Naklejki retro
To dowód na to, że pewne motywy są wiecznie żywe i chętnie sięgamy po to, co dobrze znamy z dzieciństwa albo wczesnej młodości. Kultowe naszywki i zdobienia rodem z lat 90. ze znanymi bohaterami animowanymi, logotypami, znakami to kolejna tegoroczna inspiracja. Kolorowe, przyciągające wzrok, intrygujące ozdoby są idealne dla osób przebojowych, odważnych z poczuciem humoru. Dla każdego, kto chce się wyróżniać i nie lubi nudy.

Negative space
To geometryczne wzory uzyskane dzięki białemu i czarnemu lakierowi. W tym przypadku dość ważny jest ubiór. Pamiętajmy, aby nasz strój był jednolity, stonowany, bez przesadnych wzorów. Co za dużo, to niezdrowo. W tym roku stawiamy na ozdabianie mniejszej powierzchni paznokcia, tak aby „czystego” paznokcia było jak najwięcej.

Ciemne odcienie
Mowa o czarnym, granatowym, ciemnym brązie, bordowym i śliwkowym. Warto się przełamać i zacząć sięgać po te kolory – w tym roku są bardzo modne! Wbrew pozorom nie są to barwy przeznaczone tylko na wieczorne wyjścia i eleganckie przyjęcia – choć faktycznie dodają elegancji i aury tajemniczości. Na pewno ciemny lakier na paznokciach jest bardziej widoczny – przyciąga uwagę – oraz pasuje niemal do każdej kreacji.

Ponadczasowa klasyka
Oczywiście poza wszelkimi nowymi trendami zawsze w modzie jest klasyka, która sprawdza się u każdej kobiety, bez względu na długość i kształt paznokci. Mówiąc o klasyce, mamy na myśli jednolity kolorach na obu dłoniach oraz kolory takie jak cielisty i czerwony. Taki zestaw zawsze pasuje do każdej kreacji i prawie na każdą okazję. A wiek kobiety nie gra roli.

Indigo
Jessica
Goldwell
Gemilac
Alfaparf
ul. Pułaskiego 92
05-510 Konstancin-Jeziorna